Připojte se k nám na Facebook
Xenones Filotera

Xenones Filotera

****

Poloha hotelu: Moderní luxusní pětihvězdičkový klimatizovaný hotel terasovitého stylu, s krásným výhledem na Egejské moře se nachází v letovisku Imerovigli. Je složen z 16 vil. Vzdálen 3 km od pláže, 10 km od letiště a přístavu. Hotel určen pro náročnou klientelu.

Vybavení hotelu: Hotel postaven ve stylu tradiční kykládské architektury. Vstupní hala s recepcí, klimatizovaná restaurace, bazén, pool bar, venkovní, hotelová terasa - slunečníky, lehátka zdarma. Součástí hotelu je pronájem aut, parkoviště, TV room, prádelna, room servis 24 hodin, internet corner.

Vybavení pokojů: Prostorné a světlé pokoje mají klimatizaci, telefon, DVD přehrávač, balkon, satelitní TV, minibar, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC), sejf, přístup k internetu

Stravování: Snídaně rozšířená kontinentální formou bufetu.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, jacuzzi, fitness, sauna přímo v hotelu.

Cena od 229 990,- Kč

V ceně je zahrnuto: letecká doprava Praha – Santorini – Praha včetně letištních, bezpečnostních a palivových tax, 7 x ubytování v hotelu se snídaní, transfer letiště - hotel a zpět, pojištění proti úpadku. Cena je uvedena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Samostatná osoba ve dvoulůžkovém pokoji platí 20% z ceny zájezdů navíc

Poptávka