Připojte se k nám na Facebook
Ses Arenas

Ses Arenas

***

Poloha hotelu: Tříhvězdičkový apartmánový komplex menšího charakteru, který se nachází pár minut chůze od pláže Es Trens v klidné části Mallorky přímo v borovém háji. Nejbližší městečko je Ses Covetes. Jedná se o oblast a velkou pláž, která jako jedna z mála nebyla u pláží zastavěna výstavbou hotelů. Moře je zde tak průzračně modré a podle místních i nejčistější na celém ostrově.

Vybavení hotelu: Recepce, restaurace, pool bar, TV místnost, venkovní bazén, terasa - slunečníky, lehátka zdarma. Součástí hotelu je parkoviště a zahrada. Doporučujeme pronájem auta na dobu pobytu.

Vybavení pokojů: Apartmány mají klimatizaci, telefon, terasu, satelitní TV, rádio, kuchyňský kout s lednicí, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC).

Stravování: Snídaně rozšířená kontinentální formou bufetu.

Cena od 20 990,- Kč

V ceně je zahrnuto: letecká doprava Praha – Mallorca – Praha včetně letištních, bezpečnostních a palivových tax, 7 x ubytování v studiu se snídaní, transfer letiště - hotel a zpět, pojištění proti úpadku. Cena je uvedena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Samostatná osoba ve dvoulůžkovém pokoji platí 20% z ceny zájezdů navíc

Poptávka