Připojte se k nám na Facebook
Hotel Legend

Hotel Legend

*****

Poloha hotelu: Hotel je obklopen nádhernou mělkou zátokou. Jedná se o luxusní hotel, byl vytvořen se základním konceptem Feng Shui. Tato čínská filosofie je založena na myšlence, že lidé musí žít nejen ve vnitřní harmonii, ale také v harmonii se svým okolím.

Vybavení hotelu: Recepce s 24 hod. službou, několik restaurací s vynikající kuchyní a barů, sportovní centrum wellness, fitness, sauna.

Vybavení pokojů: Všechny pokoje mají balkon nebo terasu s výhledem na oceán a s klimatizací. Dále je ve výbavě stropní ventilátor, koupelna s toaletou, vanou a sprchovým koutem, IDD telefon, TV s filmovými a hudebními kanály, internet, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, kávovar.

Stravování: Formou polopenze – švédské stoly. Je zde řada restaurací a barů, za příplatek možnost doobjednat All Inclusive.

Sport a zábava: Kurzy Tai Chi nebo jógy, volejbal, bocci ball, kola, golf apod. Pravidelně jsou organizovány kabarety a show. Dále se zde nachází lázně. Vodní aktivity - bez poplatku windsurfing, šlapadla, kajaky, minilodičky, šnorchlování, lodě se skleněným dnem, vodní lyžování.

Cena od 56 490,- Kč

V ceně je zahrnuta letecká doprava Praha - Mauricius - Praha včetně tax, transfery letiště - hotel - letiště, ubytování v resortu s polopenzí, pojištění proti úpad

Poptávka