Připojte se k nám na Facebook
Hospes del Mar

Hospes del Mar

*****

Poloha hotelu: Luxusní pětihvězdičkový elegantní boutique hotel, který je umístěn v historické budově paláce z 19. století, je opravdovým skvostem mezi hotely ve Valencii. Jedná se o úžasný příklad skloubení historické architektury a moderního designu. Nachází se jen několik minut od nádherné zahrady Turiaa 20 minut od letiště.

Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, vyhlášená restaurace, lobby bar, pronájem aut, TV room, prádelna, výtah, spa, jacuzzi, sauna, masáže, 24 hod. servis, zahrada.

Vybavení pokojů: Pokoje ve velmi moderním minimalistickém designu ve stylu art hotelu, zvukotěsné, vybaveny stylovým nábytkem, velkou postelí, klimatizací, telefonem, satelitní LCD TV, rádio, vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC), WI – FI, sejfem a minibarem.

Stravování: Snídaně formou bohatého bufetu, v hotelu se nachází vyhlášená ala carte restaurace s mezinárodní a místní kuchyní.

Cena od 11 990,- Kč

V ceně je zahrnuta letecká doprava - Praha - Valencia- Praha včetně tax, transfery letiště - hotel - letiště, 2x ubytování v hotelu se snídaní, pojištění proti úpadku.

Poptávka