Připojte se k nám na Facebook
Helios

Helios

***

Poloha hotelu: Tříhvězdičkový klimatizovaný hotel, který se nachází v překrásné vzrostlé zahradě – 3000 metrů čtverečních, ve městečku Ca´N Pastilla velmi blízko od pláže – 75m a 10 minut chůzí od centra. Letovisko se nachází 8 km od města Palma, je zde řada barů, restaurací a diskoték.

Vybavení hotelu: Vstupní hala s recepcí, klimatizovaná hlavní restaurace, 2 bary, vyhřívaný venkovní bazén, krytý vnitřní bazén, hotelová terasa - slunečníky, lehátka zdarma. Součástí hotelu je konferenční sál, pronájem aut, parkoviště TV room, prádelna, výtahy, room servis.

Vybavení pokojů: Pokoje s výhledem na moře nebo na bazén, mají klimatizaci, telefon, balkon, satelitní TV, rádio, kuchyňský kout, vlastní sociální zařízení (koupelna se sprchou, vysoušeč vlasů, WC).

Stravování: Snídaně, obědy i večeře formou bufetu, v ceně je snídaně.

Sport a zábava: Vodní sporty na pláži, stolní tenis, minigolf, sauna, sluneční
terasa, videohry.

Cena od 17 990,- Kč

V ceně je zahrnuto: letecká doprava Praha – Mallorca – Praha včetně letištních, bezpečnostních a palivových tax, 7 x ubytování v hotelu se snídaní, transfer letiště - hotel a zpět, pojištění proti úpadku. Cena je uvedena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Samostatná osoba ve dvoulůžkovém pokoji platí 20% z ceny zájezdů navíc

Poptávka