Připojte se k nám na Facebook
Gran Meliá Salinas

Gran Meliá Salinas

*****

Poloha hotelu: Luxusní hotel leží v nádherné části ostrova u tyrkysového moře a pláže Cucharas s bílým pískem, nachází se v nádherné zahradě blízko historického města Teruise a v blízkosti golfového hřiště.

Vybavení hotelu: Komfortní pětihvězdičkový hotel plný uměleckých děl nabízí svým hostům plný a profesionální komfort a luxus, velký bazén ve tvaru laguny se slunečníky a lehátky. K dispozici je dále několik restaurací a barů s vyhlášenou
mezinárodní a španělskou kuchyní, výtah, wi – fi, zahrada, půjčovna aut, parkoviště, kadeřnický salón, boutique, wellness centrum.

Vybavení pokojů: Prostorné a luxusní pokoje několika typů dle stupně rozlohy a luxusu, velmi vkusně zařízeny. K dispozici je také trezor, satelitní TV, klimatizace, trezor, minibar, telefon, balkon nebo terasa, koupelna se sprchovým koutem, fén, 24 hodinový servis.

Stravování: Snídaně formou švédských stolů.

Sport a zábava: Stolní tenis, biliár, bazén, wellness centrum, tenisové kurty, sauna, masáže, fitness, noční podniky v blízkosti hotelu. 8 jamkové hřiště Teguise Golf Club se nachází v blízkosti hotelu. Na pláži pak možnost řady vodních sportů.

Cena od 26 990,- Kč

V ceně je zahrnuto: letecká doprava Praha – Lanzarote – Praha včetně letištních, bezpečnostních a palivových tax, 7 x ubytování v hotelu s polopenzí, transfer letiště - hotel a zpět, pojištění proti úpadku, průvodce. Cena je uvedena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Samostatná osoba ve dvoulůžkovém pokoji platí 20% z ceny zájezdů navíc

Poptávka