Připojte se k nám na Facebook
Elysium

Elysium

****

Poloha hotelu: Moderní čtyřhvězdičkový klimatizovaný hotel je jedním z nejpopulárnějších gay hotelů na ostrově a dovolenou zde tráví řada celebrit. Hotel se nachází asi 300 m od starého města a 1,5 km od přístavu a 2 km od letiště. Nabízí vynikající servis a pohodlí.

Vybavení hotelu: Hotel postaven ve stylu tradiční ostrovní architektury nabízí standardní a superior pokoje a několik komfortních apartmánů. Vstupní hala s recepcí, klimatizovaná hlavní restaurace, bar, venkovní bazén, snack bar, pool bar, hotelová terasa - slunečníky, lehátka zdarma. Součástí hotelu je pronájem aut, parkoviště, TV room, prádelna, room servis, internet Conner, spa centrum.

Vybavení pokojů: Komfortní pokoje v pastelových barvách, s výhledem na moře nebo do zahrady, mají klimatizaci, telefon, balkon nebo terasu, satelitní TV, lednice, rádio, vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC), internet, sejf.

Stravování: Snídaně formou bufetu, ala carte restaurace.

Cena od 25 990,- Kč

V ceně je zahrnuto: letecká doprava Praha – Athény – Praha včetně letištních, bezpečnostních a palivových tax, 7 x ubytování v hotelu se snídaní, transfer lodí z Athén na Mykonos a zpět, pojištění proti úpadku. Cena je uvedena na osobu ve dvoulůžkovém pokoji.

Samostatná osoba ve dvoulůžkovém pokoji platí 20% z ceny zájezdů navíc

Poptávka