Připojte se k nám na Facebook
New Orleans

New Orleans

O New Orleans

jedno z nejvýznamnějších přístavních měst Spojených států amerických, zároveň největší město v Louisianě a jedno z nejdůležitějších měst na jihu USA vůbec.

Město leží v jihovýchodní části Louisiany na jih od jezera Pontchartrain, přes které se lze do města dostat po nejdelším mostě světa, Lake Pontchartrain Causeway. Město získalo význam zčásti díky tomu, že leží u řeky Mississippi. Vzhledem k současné poloze města však řeka i jezero představují značné nebezpečí záplav. Město se proto chrání, jak nejlépe může. Například velice složitým systémem vodních pump, odvodňovacími kanály a hrázemi. New Orleans byl přesto v roce 2005 postižen hurikánem Katrina, který doprovázely katastrofální záplavy.

Bary

4 Seasons & The Out Back Bar - Metairie's oldest gay bar

4 Seasons je skvělé místo v centru New Orleans. Letní večery jsou pěkné, můžete je zde trávit na terase a užívat si atmosféru.

700 Club - The Quarter's posh side

Můžete zde odpočívat, koupit si drink nebo si chytit něco k snědku. Ujistěte se, že zde můžete denně pít speciální a trendy drinky.

AllWays Lounge & Marigny Theatre - Show's done, drink time!

Big Daddy's Bar - Marigny escape

Big Daddy je klidné čtvrti bar. Big Daddy je klidný bar. Většina návštěvníků si nikdy nedělalo drink, ale pokud si budete chtít připravit vlastní drink, barmani v Big Daddy budou mít to, co potřebujete.

Billy's Lounge - Slidell's only gay bar

Slidell je asi půl hodiny cesty autem od centra města. Pokud se pustíte na Mississippi, zastavte se v Billy's Lounge a užijte si show.

Cafe Lafitte in Exile - Oldest gay bar in the US!

Je nejstarším gay baru ve Spojených státech. Tento klub je video-bar s malým kobercem pro snížení prostoru. Nahoře je elegantní herna s hracími automaty, kulečníky a spoustou prostorných zrcadel. Je to také jediný gay bar s nabídkou deštníků na balkoně

Club Fusions - Shake yo bootay

nejžhavější hip hop DJ z celého města. Taneční parket je vždy zaplněn.

Club Tribute - NOLA's #1 lesbian bar

Pocta klubu je vždy s dostatečným předstihem v Phat City.Pocta klubu je vždy s dostatečným předstihem v Phat City. Speciální pití na celý týden a hot girls servis, zábava na celou noc.

Cutters - Home of the "sportsqueers"

Tento populární místní bar občas místo živých vystoupení místních talentů. Vychutnejte si obrovské a bezplatné rauty při zvláštních příležitostech, ale nenechte si ujít sportovní akce, zejména v průběhu hry New Orleans Saints.

Friendly Lounge - We're all friends here

Friendly Lounge se nachází hluboko Marigny.Můžetže sem přijít a říct: "Ahoj" Hraje tu živá hudba!

Golden Lantern - NOLA's second oldest gay bar

Toto je základní místní bar, jehož nárok na slávu je, že leží ve výchozím bodě pro průvod jižní dekadence. Průvod se koná každoročně během oslav Labor Day weekend.

Good Friends - Good friends that have fun

Good Friends nabízí klub-návštěvníci místě, aby se vyhnuli scéně minutu.Good Friends se nachází blok od hlavního gay baru Bourbonu. Můžete zde relaxovat nebo si vychutnat fondu, které se zde těší velké popularity.

John Paul's - Show bar of the year

John Paul je opravdu gay baru podporu města.Je místním domovem mnoha dobročinných organizací.Pochody zde neberou na lehkou váhu.  Podívejte se na dav na John Paul, budete příjemně překvapeni.

MRB - Mississippi River Bottom

Napoleon's Itch

Je nekuřácký bar, takže je skvělé místo pro uchopení pití a vdechnutí čerstvého vzduch

The Bourbon Pub and Parade - The center of the gay world

Projděte si Bourbon a ocitnete se v Bourbon Pub. Je to místo, kde vidíte a jste viděn. Dva bary nahoře a obří video bar dole.  V Bourbon Pub se bude líbit těm, kteří se rádi baví celou noc.

The Corner Pocket - Boys on the bar

Zatímco najdete mnoho barů s go-go boys, Corner Pocket patří mezi nejlepší. Během dne je to neformální místní bar, ale v noci se mění v parádní podnik.

The Country Club - The best kept local secret

Skvělé místo pro vyvěsíme na horké letní odpoledne.Skvělé místo pro horké letní odpoledne.Oblečení je vždy dobrovolné. Vyhřívaný bazén, horká vana, klubovny, masérka a ještě mnohem víc Vás čeká v Country Club.

The Ninth Circle

Restaurace

ACME Oyster House - Awe Sakra

je domovem světově proslulých ústřic. Světový rekord drží Soňa "Black Widow" Thomas, která snědla 552 ústřic za 10 minut.

Bacco - Italština, elegantní a moderní

Bacco je součástí řetězce restaurací Brennan.  Je umístěna v ultra moderní W Hotel ve Francouzské čtvrti.  Jídlo je skvělé, stejně jako obsluha.  Zastavte se a zkuste Katrina-Rita.

Bywater Bar-B-Que - Kiss kuchař

Pokud bude pěkné počasí můžete si vychutnat jídlo a pití na venkovní terase.

Cafe du Monde - Nikdo to neumí lépe

V Cafe du Monde se servíruje od roku 1862.  Cafe du Monde je opravdu originál New Orleans, určitě si Cafe du Monde dejte vysoko na seznam věcí k vidění. 

Country Club - Jediná restaurace, která vám umožní jacuzzi koktejl

Vychutnejte si skvělé jídlo v Country Clubu, na terase nebo dokonce u bazénu.  Pak se porozhlédněte, kdo ví, koho tu můžete potkat.

Croissant D'Or

Máte-li chuť na něco sladkého, zajděte sem.  Zkuste chutné sendviče, sladké pečivo a pokud nemáte chuť na sladké, určitě si vyberete.

EAT - Jezte, pak se ptejte

Kreolská restaurace nabízí hostům intimní a low-key, který je uprostřed toho všeho.  Jídelní lístek nabízí tolik skvělých jižních pokrmů.

Elizabeth - Domov "léčí kocovinu"

Elizabeth zajistí, že každý hladový žaludek odejde plný.  Pochopíte, proč tu jsou nadměrné porce chutného jižního jídla.  Jejich brunch menu nabízí nejlepší lék na kocovinu.

Karnevaly

Mardi Gras

Let The Good Times Roll jako New Orleans hostí párty roku.  Speciální akce jsou plánovány pro homosexuální cestovatele celý víkend dlouho, ale homosexuální nebo rovný, muž nebo žena, jste povinen, abyste měli výbuchu.
12-16 únor


Výlety

V New Orleansu můžete podniknout výlety různého druhu. Vyhledávané jsou lovecké chatrče postavené v aligátory přeplněných bažinách. Oblíbené jsou i literární zájezdy k bydlištěm a chatám slavných spisovatelů - William Faulkner, Tennessee Williams, Lillian Hellman a Sherwood Anderson, kteří zde žili a pracovali. Výlety se uskutečňují po bažinách, kde můžete lovit ryby a vyslechnout si místní příhody. Další výlety se provádějí po stopách tzv.. Černého dědictví a vyzdvihují přínos afroameričanů pro město New Orleans.

Města Ponchatoula (a jeho starobylost), Mandeville (na jezeře Pontchartrain), Covington (se svou uměleckou kolonií) a Hammond leží v blízkosti New Orleansu. V Global Wildlife Centre, rozvrženém se na ploše 900 akr, návštěvníci mohou jezdit na koni mezi exotickými zvířaty. Nedaleké šťavnaté bariny sousedící s řekou Pearl s oblibou vyhledávají pozorovatelé ptáků. Ma bažinatou ostrově Honey Island se konají výlety na člunech. Město Kenner je charakteristické kombinací historických měst s budovami postavenými ve viktoriánském stylu.

Přepravu přes řeku Mississippi provádějí trajekty a přívozy. Místní společnosti vykonávají jednodenní plavby po řece. Okružní plavby: Steamboat Natchez - loď poskytuje pasažérům plavbu s jazzovou muzikou a večeří; John James Audubon provádí tzv.. zoo plavbu mezi Aquarium, parkem Riverfront a Audubon Zoo; Cypruská cesta močálů nabízí plavby po Luisanských bažinách.

Contemporary Arts Center

New Orleans Aquarium

New Orleans ZOO

Louisiana Children's Museum

Sport

Golf

  • Audubon Park Golf Course
  • Brechtel Memorial Park Městské Hřiště
  • City Park Driving Range
  • Tournament Players Club of Louisiana

Rybolov

Mystika pirátská loď Jean Lafitte v okolí 'království Barataria', které je skutečně legendární v New Orleans.  Jean a jeho starší bratr Pierre založil jejich 'království' v bažině pozemků u této historické obce, která leží 24 kilometrů od krátké francouzské čtvrti

Jízda na koni

Ať už hledáte výuku nebo jen jízdu přes park, hop do sedla.  New Orleans má krásné venkovní rekreační prostory a neexistuje lepší způsob, jak si jej užít, než na koni.

New Orleans Spas

Ubytování

Royal St. Charles ***

Tříhvězdičkový moderní boutique hotel se nachází v samotném centru města jeden blok od Bourbon Street a Francouzské čtvrti.

více Více

Boutique Crescent Queen ***

Stylový boutique hotel, v sto let staré budově, který leží v samém srdci města, jen 2,5 bloku od francouzské čtvrti a 3 bloky od Bourbon St.

více Více

Ambassador ***

Historický hotel, který se stal nedílnou součástí New Orleans a jeho nočního života. Hotel leží několik málo metrů od nejlepších galerií a restaurací, blízko Francouzské čtvrti.

více Více